Прогноз погоди на лютий. На Миколаївщині очікуються морози

23:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На території Миколаївської області протягом лютого очікують дві хвилі похолодання з морозами близько 10 градусів. В цілому останній місяць зими має бути на один — два градуси теплішим від середніх значень.

Про це  Суспільному розповіла черговий синоптик Миколаївського гідрометеорологічного центру Тамара Волошина.

За словами синоптика, погоду в Миколаївській області на початку лютого визначатиме тепле та вологе середземноморське повітря.

“Черговий циклон принесе дощі з мокрим снігом, поривчасті вітри. Вночі температури очікуються від 0 до 5 °C морозу, вдень буде 1-6 °C тепла. Погода буде майже березневою, весняною”, — сказала Тамара Волошина.

До кінця першої декади лютого похолодає.

“Під впливом циклону та його атмосферних фронтів пройдуть дощі із мокрим снігом. З північними та північно-східними вітрами можливе посилення морозів уночі до мінус 7, мінус 10 °C”, — розповіла синоптик.

Морозні ночі змінить недовга відлига.

“Погоду знову визначатиме Атлантика, посилаючи нам порції теплого та вологого повітря. Південно-західні вітри збільшать показання термометрів до 3-8 °C тепла. Можливий невеликий мокрий сніг із дощем”, — сказала Тамара Волошина.

У другій декаді лютого може прийти нова хвиля холоду.

“Циклон із північного заходу принесе снігопади, погода буде зимовою, морозною. Ми відчуємо крижаний подих Арктики. З північними вітрами морози можуть посилитися до мінус 12-16 °C”, — розповіла синоптик.

Як розповіла Тамара Волошина, у третій декаді лютого переважатимуть західні та південно-західні вітри, які принесуть тепле атлантичне та середземноморське повітря, часом дощі, тумани.