Постановою Кабінету Міністрів України продовжено виплату низки державних допомог

16:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Постановою Кабінету Міністрів України продовжено виплату низки державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування.

Це стосується отримувачів таких допомог:

на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю 1 та 2 групи внаслідок психічного розладу;
особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю.

УВАГА!

Для продовження отримання адресних видів допомог, які надаються з врахуванням сукупного доходу та майнового стану, продовження надання пільг тим отримувачам, які перемістилися з міста Миколаєва та набули статус ВПО в інших регіонах України, з 1 січня 2023 року необхідно підтвердити право на продовження виплати допомог та надання пільг в органах соціального захисту за фактичним проживанням та обліком ВПО, а саме:

отримувачі державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,
отримувачі державної допомоги на дітей одиноким матерям,
отримувачі допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільги.

Для цього необхідно надати відповідні документи.

Районні управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради очікують на звернення ВПО, які перемістилися до м.Миколаєва для призначення їм за фактичним місцем проживання адресних видів допомог за зверненнями.

Також звертаємо увагу, що 31 грудня поточного року продовжено перехідний період для виплати щомісячних компенсаційних виплат непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку. Раніше цю виплату припинили з 1 січня 2023 року.