Подробиці. Вночі 21 квітня російські війська атакували Україну ударними дронами-камікадзе

13:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Окупанти випустили з Брянської області РФ по українських населених пунктах до 12 ударних дронів Shahed-136/131, повідомляють у Повітряних силах ЗСУ. Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряного командування Центр Повітряних сил у взаємодії з протиповітряною обороною Сухопутних військ ЗСУ було збито вісім безпілотників.

За даними начальника Київської міської військової адміністрації Сергія Попка, усі дрони, яки летіли в напрямок Києва,  було знищено на підльоті до столиці.

Також у Харкові о 2:37 пролунала серія вибухів. Водночас місцеві соцмережі писали про два вибухи.

У Хмельницькій області було гучно близько 2:47 – пролунали вибухи.

Близько 03:08 очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов закликав жителів регіону залишатися в укриттях до кінця сигналу повітряної тривоги.

– До кінця повітряної тривоги залишайтесь в укриттях. Ворог атакує “Шахедами” по всій території України. Сили оборони та служби працюють. Більше інформації буде оприлюднено після сигналу “Відбій повітряної тривоги. Смерть ворогам”, – написав він.

Полтавська область. Близько шостої ранку керівник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив, що російські війська завдали удару із безпілотників по Полтавському району. Руйнувань зазнала цивільна інфраструктура.