Пішла з життя  Любов Вікторівна Кисліченко

11:12

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

26.01.2022 р.  пішла з життя  

Любов Вікторівна

Кисліченко .

Енергійна, цілеспрямована, мудра жінка прожила довге і насичене життя.

Любов Вікторівна народилась 29.09.1935 р. у с. Федорівка Березанського району Миколаївської області в простій сільській багатодітній сім’ї. Завдяки своїй стійкості, своєму розуму і цілеспрямованості вона пройшла довгий і тернистий шлях від викладача до радянського керівника — секретаря Миколаївського міськкому партії.

Любов Вікторівна свою трудову діяльність розпочала в 1958 році вчителем географії Прибузької середньої школи Жовтневого району. Незабаром була призначена на посаду завуча в цій же школі. Завдяки особистим якостям: активній життєвій позиції, принциповості, умінню працювати з людьми, у 1960 році висунута на комсомольську роботу. Спочатку на районному рівні, обрана першим секретарем Жовтневого райкому комсомолу, а потім і на обласному,  секретарем обкому комсомолу. Набувши досвіду в комсомольських органах у  1966 році Любов Вікторівна обрана секретарем Центрального райкому партії м. Миколаєва.

В 1970 році вступила до аспірантури Академії суспільних наук при ЦК КПРС, де у  1973 р. успішно захистилась і отримала  вчений ступінь кандидата філософських наук.

У січні 1974 р. Кисліченко Любов Вікторівна обрана на посаду секретаря Миколаївського міськкому партії, на якій пропрацювала до 1990 р. Саме цей період можна назвати найбільш значимим у її житті.

На посаді секретаря міськкому вона займалася питаннями ідеології, охорони здоров’я, освіти та культури. У ці роки у місті активно будувалися нові школи та дитячі садки, медичні об’єкти, заклади культури. Вона брала безпосередню активну участь в організації будівництва дитячого містечка «Казка» та багатьох інших об’єктів, що стали обличчям нашого міста. Під її керівництвом проводилася просвітницька діяльність, організовувалися політичні та культурно-масові заходи міського масштабу. Любов Вікторівна працювала пліч-о-пліч і під керівництвом таких заслужених людей Миколаївщини, як  Васляєв В.О., Шараєв Л.Г., Матвєєв В.І.,   Брюханов М.Г., Канаєв І.М., Молчанов О.Ф.

Після виходу пенсію 1990 р. Любов Вікторівна брала активну участь у роботі ветеранських організацій міста. З 1991 по 1995 р. працювала відповідальним секретарем міської ради жінок.

Згодом працювала у закладах культури міста, таких як Палац творчості учнів, дитяче містечко «Казка». При цьому зусилля її були спрямовані на розвиток і виховання підростаючого покоління.

Де б вона не працювала, які би посади вона не обіймала Любов Вікторівна завжди залишалася відкритою і простою людиною, до якої можна було звернутися зі своїми бідами та проблемами, яка вислухає, розбереться, прийме справедливе рішення, допоможе мудрою порадою, добрим словом.  Свого часу вона взяла участь у долях багатьох людей, які згодом досягли успіху в громадській, політичній та господарській діяльності, займали керівні посади у різних сферах (Чайка В.Д., Дмитриченко О.В., Новожилов В.К., Ворошилов М.Л.,  Січко С.М., Гержов Ю.І., Балакірєв М.В., Агафонов В.О., Ростиславов Ю.В. та інші).

Сумуємо про безповоротну втрату. Нехай буде світлою пам’ять про неї…….

 

Рідні і близькі.