Перші вихідні листопада принесуть в Україну похолодання і трохи дощів

13:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Погода, осень,

У перші вихідні листопада в Україні буде прохолодно. Очікуються переіодичні дощі, проте опади будуть несильними. До кінця тижня температура трохи знизиться, в більшості областей буде +5°…+8°, лише на заході та півдні буде тепліше. Вночі температура на Лівобережжі опускатиметься до -1°…+1°.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде похмуро, суцільна хмарність, температура повітря вночі +1°, вдень +10°. У неділю вночі очікується +4°, а вдень – до +8°, також похмуро.

У Львові в суботу вночі +6°, вдень +12°, хмарно з проясненнями. У неділю вночі +9°, вдень +10°, похмуро, суцільна хмарність, невеликий дощ.

У Луцьку в суботу вночі +4°, вдень +11°, похмуро, суцільна хмарність. У неділю-похмуро, суцільна хмарність, вночі +9°, вдень +10°, дощ.

У Вінниці в суботу буде похмуро, суцільна хмарність. Температура повітря +6°…+11°, легкий дощ. У неділю температура буде +6°…+8°, невелика хмарність, дощ.

У суботу в Одесі буде хмарно з проясненнями, температура вночі +11°, вдень +14°. У неділю – хмарно з проясненнями, +8°…+12°.

У Харкові в суботу температура вночі складе +1°, вдень +5°, невелика хмарність. У неділю стовпчики термометрів покажуть 0°…+5°, похмуро, суцільна хмарність.

У Дніпрі в суботу – невелика хмарність, температура вночі +1°, вдень +10°. У неділю температура становитиме -1°…+7°, хмарно з проясненнями.

У Сімферополі в суботу-хмарно з проясненнями, +4°…+14°. У неділю – хмарно з проясненнями, +4°…+11°.

Жителів Маріуполя в суботу очікує хмарна погода з проясненнями, температура вночі +2°, вдень +9°. У неділю вночі очікується 0°, вдень +7°, хмарно з проясненнями.

У Краматорську в суботу буде похмуро, суцільна хмарність. Температура вночі +3, вдень +6°. У неділю буде похмуро, вночі +1°, вдень +15°.

У Сєвєродонецьку завтра буде похмуро, суцільна хмарність, температура вночі +3°, вдень +6°. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, температура становитиме 0°, вдень +5°.