“Падають на голови росіян”: у ЗСУ розповіли про велику проблему військ Путіна з ракетами

15:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російські збройні сили все частіше почали вдаватися до запуску ракет по території України з акваторії Каспійського та Азовського морів. Причина такої тенденції в тому, що їхні ракети систематично не долітають до цілей, а падають одразу після пуску на голови самих росіян.

Важливо, що йдеться не лише про крилаті ракети Х-101 та Х-555, які найчастіше запускаються з Каспійського напрямку. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Очевидно, що росіяни намагаються уникнути репутаційних втрат і перед своїм народом, і перед Заходом. Адже не можна допустити, щоб “найдорожча” та “найдосконаліша” зброя падала просто на голови своїх же людей”, – підкреслив Ігнат.

Спікер додав, що ворог так само чинить і з ракетами, які запускаються з бомбардувальників Ту-22М з акваторії Азовського моря.

“Це своєрідний спосіб сховати кінці у воду. Впала так впала, у нас ще є снаряди. Тому іноді буває, що ракети падають не просто в Каспійське море, а в житлові будинки самих росіян”, – заявив Юрій Ігнат.