Обіцяна Німеччиною система ППО Patriot уже в Україні – уряд ФРН

11:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Систему протиповітряної оборони – зенітний ракетний комплекс Patriot, який Німеччина раніше пообіцяла Україні як військову допомогу в боротьбі з РФ, уже доставили в нашу країну. Це сталося протягом останнього тижня.

Про це заявили у міністерстві оборони ФРН, опублікувавши відповідний звіт відомства. Кількість ЗРК не розкривається, але зазначається, що ППО поставили в Україну з ракетами.

Крім Patriot, протягом останнього тижня Німеччина також передала нашій країні 76 вантажівок Zetros і 124 машини прикордонної охорони.

“Федеральний уряд підтримує українську армію в тісній співпраці зі своїми партнерами та союзниками. У цьому списку представлено огляд смертоносної та нелетальної військової допомоги Німеччини Україні. Сюди входять постачання Федеральних збройних сил, а також постачання німецької промисловості, що фінансуються за рахунок коштів федерального уряду для так званого нарощування потенціалу безпеки”, – вказано у повідомленні.

У ФРН представили фінансування ініціативи щодо нарощування потенціалу безпеки на 2023 рік. Вона становить 2,2 мільярда євро. У звіті наголошується, що кошти буде спрямовано насамперед на підтримку України.