Нові послуги у відділенні ЦНАП: міська рада та сервісний центр МВС підписали Меморандум про співробітництво

9:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві підписали Меморандум про співробітництво між Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Миколаївській області та міською радою. 9 лютого документ затвердили Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та керівник Регіонального сервісного центру Геннадій Погорєлов. Про це йдеться на сайті миколаївської мерії.

Відповідно до узгодженого сторонами рішення, у Миколаєві розширено перелік послуг сервісних центрів МВС, що надаватимуться у відділенні ЦНАП Інгульського району. Це, зокрема, передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 року №969-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг».

“Результатом нашого співробітництва стане максимальна зручність для миколаївців, яким більше не доведеться відвідувати кілька установ, щоби отримати потрібну послугу. За один візит до ЦНАПу можна вирішити одразу декілька своїх питань. Це економія часу та нервових клітин. Дякую представникам МВС за ефективну співпрацю”, – зазначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Важливим кроком на шляху до цифровізації та клієнтоорієнтованості в системі надання послуг вважає сьогоднішню подію Геннадій Погорєлов.

“Це і зрозумілі процедури, і чітко визначені терміни отримання послуги, а також максимальна результативність та неможливість зловживань. Така взаємодія сприятиме децентралізації державних послуг, дозволить у майбутньому розвантажити роботу сервісного центру, і головне, забезпечить максимальну доступність та наближення до споживача, – каже він. – При цьому алгоритм дій замовника та вартість послуги залишаться незмінними”.

Незабаром у ЦНАП на проспекті Богоявленському, 1 миколаївці зможуть отримати такі послуги сервісних центрів МВС:

– реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків для разових поїздок (без огляду);

– зняття з обліку транспортних засобів у зв’язку з вибракуванням їх у цілому;

– видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;

– видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;

– видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого;

– обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);

– виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків;

– перезакріплення індивідуального номерного знака.