“Наші люди ще покажуть себе”: Чубаров розповів про партизан у Криму та сказав, по яких об’єктах у першу чергу вдарять ЗСУ

13:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що перші удари для звільнення Криму від військ РФ захисники України можуть завдати по логістичних об’єктах окупантів. Також українські військові можуть ударити по об’єктах Чорноморського флоту країни-агресора.

Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода у п’ятницю, 16 червня. Він зазначив, що ЗСУ потрібно перекрити коридор, який зараз існує між захопленим півостровом через окуповану частину Херсонської та Запорізької областей до території РФ.

“Перші удари найпотужніші сучасними ракетами або іншими видами зброї (то нехай вирішують українські військові) будуть нанесені по мосту, по кораблях, по інших об’єктах Чорноморського флоту Росії”, – зазначив Чубаров.

На його думку, жителі Криму завжди розуміли, що звільнення півострова – це лише питання часу, а у байки російської пропаганди вже ніхто не вірить.

Також Чубаров зазначив, що на території Криму активізувався партизанський рух. Патріоти України в Криму “ще покажуть себе”, вважає він.

“Активізувався такий партизанський спротив. Він ще не носить характер практичних дій щоденних, але все буде залежати від того, як ЗСУ підходитимуть до Чонгару. І наші люди у Криму ще покажуть себе”, – переконаний Чубаров.