На півдні ЗСУ виконали 190 вогневих завдань та знищили 36 окупантів, ворожий танк й 4 гелікоптери

10:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні Україні: підсумок за 12 жовтня виглядає наступним чином:

 

«Обстановка в операційній зоні на південнобузькому напрямку суттєвих змін не зазнала: лишається стабільно складною, але контрольованою. Противник веде оборонні дії та намагається утримати зайняті рубежі.

 

По позиціях наших військ, прилеглих до лінії фронту громадах та тилових районах ворог нищівно гатить з усього наявного озброєння, використовує авіацію та дрони-камікадзе, дрони-розвідники.

 

Вдень противник силами до взводу проводив штурмові дії в напрямку Костромки, і Сухого Ставку. Зазнавши втрат, відступив.

 

Понад вечір противник силами до мотострілецького взводу проводив наступальні дії на наші позиції. За підтримкою мінометної батареї, противнику нанесено уражень, в результаті чого він відійшов на раніше зайняті позиції.

 

З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії за сталою практикою відмічається активність ворожих безпілотників.

 

Ворожа авіація атакувала Миколаївську область, реактивні снаряди від «Смерчу», в тому числі і споряджені забороненими касетами, ворог використовує по цивільних об’єктах і відкритих площах. Без наших втрат.

 

4 рази ворог атакував з повітря наші підрозділи та мирних жителів вздовж лінії фронту, продовжуючи техногенний і психологічний терор.

 

Нашою авіацією відпрацьовано 14 ударів по розгортанням систем ворожої протиповітряної оборони та по районах зосередження озброєння, техніка і живої сили ворога.

 

Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 190 вогневих завдань.

 

За підтвердженими даними відомо, що ворог втратив 36 рашистів, танк, 2 паливозаправники, 2 одиниці авто-броне техніки, 3 артсистеми крупного калібру, 4 гелікоптери і 5 складів з боєприпасами. Остаточні втрати дорозвідуються.

 

Атаки дронами-камікадзе продовжуються по всій Україні. В нашій зоні відповідальності 4 таких безпілотники збито над Вінниччиною, ще 1 – над Черкащиною.

 

Корабельне угруповання ворожого флоту з 12 бойових кораблів маневрує в тому самому районі. Напоготові до застосування 3 великих десантних кораблі, 2 надводних ракетоносії з 16-ма «Калібрами».

 

Загрози ракетних ударів, атак дронами-камікадзе та ракетно-артилерійських обстрілів по районах, що в зоні досягання відповідної ворожої зброї, залишаються актуальними.

 

Не нехтуйте власною безпекою будьте пильними і свідомими. За алгоритмом дій при сигналах повітряних тривог дійте чітко і оперативно.

 

Пам’ятайте про підступність ворога в використанні маніпуляцій свідомістю. Не довіряйте сумнівним джерелам інформації, не поширюйте не перевірену.

 

Ми продовжуємо вивільняти наші землі від окупантів, вдячні кожному, хто реально допомагає, хто має витримку і гарт справжнього патріота. Разом ми сильніші. І все в нас буде – Україна!