На Миколаївщині у 2022 р. з 13 навмисних вбивств розкриті 12

10:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В 2022 році в Миколаївській області вчинено 13 навмисних вбивств, не пов’язаних з ходом бойових дій. Завдяки правоохоронним органам 12 з них було розкрито.

Про це йшлося на нараді керівників правоохоронних органів, яка відбулася 14 березня під головуванням в.о. керівника Миколаївської окружної прокуратури Григорія Зінича.

За 12 місяців 2022 року кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень зменшилася на 21,9% у порівнянні з 2021 роком.

Впала загальна кількість кримінальних правопорушень проти власності, зокрема, крадіжок, грабежів та розбоїв. Зменшилась кількість кримінальних правопорушень проти довкілля; проти безпеки руху та експлуатації транспорту; проти громадського порядку та моральності, у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг.

Впродовж 2022 року до суду скеровано 5 обвинувальних актів,  пов’язаних з розкраданням бюджетних коштів.

Вдалось викрити осіб за виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України. За результатами досудового розслідування до суду скеровано 5 обвинувальних актів у кримінальних провадження вказаної категорії.

Вжитими заходами на потреби ЗСУ в одному кримінальному провадженні передано заставу в розмірі 335 тис. грн.