На Миколаївщині для дітей створили курси поведінки під час воєнного стану

11:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

«Дорогие» наши школьники, новости, дети, школа, образование, подготовка к школе, покупки, портфель, одежда, аксессуары, канцтовары, учебные материалы, полезно знать

В Миколаївській області на базі трьох закладів освіти відкрили класи, в яких рятівники ДСНС навчатимуть дітей правил безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій та розвиватимуть навички надання домедичної допомоги.

Про це повідомляють в Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області.

Перші три класи вже працюють у Вознесенському та Первомайському районах, планується створення ще двох. Вони покликані  в ігровій формі навчати дітей безпечної поведінки в умовах воєнного стану. Заняття для школярів проводять рятувальники ДСНС.

—  Заняття цікаві, тому що їх проводять рятувальники при сучасному інтерактивному супроводі та тематичної поліграфічної продукції, розробленої ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, допомагають малечі краще засвоювати важливі знання, які у майбутньому можуть вберегти здоров’я та життя, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що завдяки проекту діти вчаться реагувати на потенційну загрозу підозрілих предметів, що можуть виявитися вибухонебезпечними, відпрацьовують порядок дій при сигналі «повітряна тривога».