На Баштанщині тривають перевірки щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання

19:04

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

соблюдение карантинных мер, новости, Николаев, полиция, карантин, коронавирус, пандемия, эпидемия, COVID-19

Сьогодні, 29 листопада,  робочою групою у складі представника Баштанської райдержадміністрації та спеціалістів з Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, органів місцевого самоврядування і національної поліції здійснили перевірку щодо дотримання карантинних вимог закладами на території смт Казанка, смт Березнегувате та с. Єрмолівка Привільненської сільської територіальної громади.

Всього обстежено 15 суб’єктів господарювання, із них: 9 продовольчих закладів торгівлі, 4 непродовольчих закладів торгівлі, 1 аптека та Миколаївська дирекція УДППЗ «Укрпошта» ВПЗ Єрмолівка.

Представники робочої групи звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію та ПЛР-тести у керівників та працівників обстежених закладів. В закладах перевірялося наявність в працівників та покупців масок, засобів дезінфекції, наявність журналів обліку температури працівників та журналів ведення вологого прибирання тощо. 

За результатами перевірки складено 1 протокол.

Також представниками робочої групи проводилася роз’яснювальна робота стосовно карантинних обмежень під час перебування в «червоній» зоні та наголошували на важливості вакцинації.

Перевірки триватимуть постійно!