Миколаївці скаржаться на одеситку, яка проголосила себе волонтеркою

18:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В редакцію «Вечернего Николаева» звернулися миколаївці-переселенці, які зараз мешкають в Одесі. Вони скаржаться, що на їхній біді наживаються сторонні особи.

Як стало відомо, 21 серпня Малиновським відділом поліції було розпочато кримінальне провадження за частиною 3, ст. 201-2 «Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв, або безоплатної допомоги». Фігурантом справи є керівник такого собі «Штабу Крушковських» Вікторія Анатоліївна Крушковська.

Один із заявників – відомий миколаївський правозахисник, нині боєць ЗСУ Ігор Блошко стверджує, що підозрювана обманним шляхом заволоділа посвідченням волонтера БФ «Еко–Планета», та використала його у незаконній діяльності, наживаючись, зокрема, на внутрішньо переміщених особах (ВПО) з Миколаєва. Його слова підтвердив президент БФ «Еко–Планета» Владислав Явний. Що ж стосується «Штабу Крушковських», Блошко заявив, що насправді він не зареєстрований в жодному українському державному реєстрі.

Окрім волонтерської діяльності, Крушковська очолює ще дві організації – громадську «Наші Черемушки» та ОСББ «Юнітас». Крім того вона є помічником депутата Одеської міської ради Сергія Данилюка. Це, можливо, відкриває перспективи використання свого становища в особистих цілях.

До речі, І.Блошко не єдиний з миколаївців, хто скаржиться на дії Крушковської.

У зв’язку зі зверненням миколаївських читачів, з депутатом Одеської міськради від партії «Слуга народу» Ігорем Данилюком зустрівся кореспондент газети «Вечерний Николаев». Депутат визнав, що Вікторія Крушковська є його помічницею, але чому у себе на сторінці у Фейсбуці він виклав її липове посвідчення волонтера та закликав з нею співпрацювати пояснити не зміг.

Він зазначив, що Крушковська ніби веде активну громадську діяльність в ГО “Наші Черемушки”, а що ж стосується кримінального провадження, йому немає чого коментувати, оскільки треба спочатку в цій ситуації розібратися. До того ж він людина зайнята, зараз готується сесія міськради і в нього немає часу прямо посеред вулиці з’ясовувати з журналістом подробиці конфлікту між його помічницею та миколаївцями, які на неї скаржаться

Депутат люб’язно запропонував кореспонденту «ВН» зустрітися пізніше, коли він сам розбереться в ситуації.

Що ж, сподіваємось крапки над ї в цій історії незабаром будуть розставлені.