Миколаївський драмтеатр готує в новому сезоні 14 прем’єр

12:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївський академічний художній драматичний театр на новий сезон запланував 14 прем’єр. Про це розповів директор — художній керівник театру Артем Свистун. Перша прем’єра вже відбулася на День Незалежності. Друга буде 7-8 вересня до Дня Миколаєва — запрацює камерна сцена. Відбудеться творчий вечір, присвячений провідним майстрам сцени, ювілярам.

25 серпня колектив театру розпочав ІІ сезон на сцені в укритті прем’єрою  театралізованої концертної програми «Народжені в незалежній Україні».

До дня міста 7 і 8 вересня театр відкриє VI сезон на камерній сцені ювілейним вечором «Зустрічі на перехресті».

З 11 по 18 вересня відбудуться гастролі Миколаївського  академічного художнього драматичного театру Західною Україною. На сценах театрів Львова, Мукачева, Ужгорода.  Хмельницького будуть представлені 4 вистави нашого театру.

Окрім цього колектив візьме участь у низці фестивалів. 9 вересня театр візьме участь у XXV Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» моновиставою «Проста українська скіфська баба» (режисер – директор-художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун).

Ця ж вистава візьме участь у фестивалях “Монологи над Ужем”, який відбудеться 13 вересня в Ужгороді, і «Вересневі самоцвіти» – 23 вересня у Кропівницькому

У фестивалі у Кропивницькому у фестивалі візьме участь ще одна вистава – “Наше містечко”.

А 101-й сезон театр відкриється 1 жовтня на великій сцені виставою “Наше містечко” Т. Вайдлера. Ця подія буде приурочена до традиційного фестивалю «Homo Ludens: людина, яка грає». Молодших глядачів порадують виставою за Іваном Франком «Фарбований лис».

На великій сцені буде представлена ще одна прем’єра — комедія Мольєра «Удаваний хворий».

В листопаді глядачів порадують комедією в постановці головного режисера театру «Історія звичайного божевілля».

«А на день Різдва ми відроджуємо історію і покажемо виставу по творчості Леонтовича «Диригент янголів». Тобто до нового року відбудеться 7 вистав», – говорить Артем Свистун.

Артем Свистун також повідомив, що за минулий сезон «Сцену в укритті» відвідало більше 10 тисяч глядачів. Тому він сподівається, що 101-й театральний сезон також користуватиметься популярністю та буде цікавим для миколаївців та гостей міста.