Спортшкола для дітей з інвалідністю: “Ноїв ковчег” для маленьких спортсменів та дорослих

11:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська спортивна школа для дітей з інвалідністю не перестає радувати та дивувати.
У цей важкий час багато навчальних закладів або перейшли до он-лайн-режиму роботи, або тимчасово призупинили свою діяльність.
Але неймовірно стійкий колектив під керівництвом Євгена Воробйова мужньо та наполегливо продовжував вести своїх особливих вихованців до перемог. І їхню працю було винагороджено.
Спортсмени МДЮСШОІ потужно стартували на 32-й Всеукраїнській спартакіаді “Повір у себе” у місті Кропивницький. У перший день змагань троє представників Миколаївщіни здобули:
Рассказова Катерина – дві золоті нагороди на дистанціі 60 м і стрибках у довжину з місця;
Рассказов Олександр – золото у стрибках у довжину,та срібло  у бігу на 200 м;
Юхненко Аміт – бронза на дистанціі 60 м.
А 22-24 червня  проходив Міжнародний рейтинговий турнір ITTF Czech Para Open 2023 з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю, Чехія, м. Острава. Участь приймали спортсменки МДЮСШОІ – паралімпійська чемпіонка Наталя Косміна, яка виборола золоту медаль та одразу дві бронзи, а також Шинкарьова Ірина –  срібло та бронза!
Окрім напружених тренувань з дітками школа стала справжнім “Ноєвим ковчегом”, у якому знаходили свій порятунок люди різного віку, для яких Євген Олександрович та його команда волонтерів проводила різні реабілітаційні заходи.
У літню пору особлива увага приділяється організації спільного відпочинку дорослих і діток, яких вже встигли звозити до  Мигії, на кінну ферму “Золота підкова”, на Тилігульський лиман і в ліс за грибами.
У цих поїздках дорослі забезпечують дозвілля дітей, а діти діляться з ними своєю непідробною радістю та світлою  енергетикою. Хочеться побажати Євгену Воробйову та його чудовій команді здоров’я, успіхів, талановитих учнів, щедрих спонсорів та мирного неба над головою.
Тетяна Макаронова.