Миколаївська офтальмологічна лікарня безкоштовно лікує військовослужбовців

7:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З початку повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України до Миколаївської обласної офтальмологічної лікарні за медичною допомогою звернулись до 250 військовослужбовців. Найчастіше військові звертаються із вибуховими травмами очей та запальними захворюваннями.

Про це  Суспільному розповіла виконуюча обов’язки головного лікаря Наталія Гіржева.

За словами завідуючої мікрохірургічним відділенням Галини Діденко, до лікарні привозять військовослужбовців, поранених під Херсоном та Запоріжжям.

“Найпоширеніші вибухові травми з розривами склери, сітківки, з внутрішньоочними чужорідними тілами. Добре, якщо ці чужорідні тіла не в оці, а поряд з оком, в повіках, там, де їх можна дістати і не пошкодити зір. І за день у нас десь 18-25 операцій. Привозять, зараз менше ніж було в тому році, але привозять з-під Херсона, із Запорізької області. У нас зараз багато хворих з Херсонської області, які потрапляють із вибуховою травмою”, — розповіла Галина Діденко.

Станом на 30 березня в офтальмологічній лікарні на стаціонарному лікуванні перебувають троє військових із запальними захворюваннями.

До обласної офтальмологічної лікарні прийшов Михайло на військово-лікарняну комісію. Чоловік говорить, що у квітні 2022 року отримав контузію під Миколаєвом.

“Зараз після контузії проходжу військово-лікарняну комісію і відправлений на обстеження до лікарні. Зараз я дообстежуюсь, йду до військового офтальмолога, він мені скаже придатний чи непридатний для продовження військової служби”, — говорить Михайло.

Лікування для військовослужбовців — безкоштовне.