Миколаївська делегація в межах робочого візиту до Швейцарії зустрілася з мером міста Лугано

15:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У середу, 10 травня, в межах робочого візиту делегації Миколаївської області у складі заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Миколи Марінова та керівника Миколаївського офісу UST – Ukraine Support Team Дмитра Тарасенка до Швейцарії, відбулася зустріч з мером міста Лугано Мікело Фолетті.

 

Зокрема, під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю та подальше відновлення Миколаївщини. Крім цього, однією з тем для обговорення був розвиток бізнес-звʼязків між Україною та Швейцарією вцілому.

 

Заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов розповів про загальну ситуацію в місті та області: масштаби руйнувань, нагальні проблеми та потреби регіону.

 

«Відновлення Миколаївщини стосується не тільки відбудови пошкоджених чи зруйнованих об‘єктів інфраструктури, воно включає й багато інших складових, таких як створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, що своєю чергою призведе до створення додаткових робочих місць та покращення економіки регіону», – зазначив Микола Марінов.

 

Зі свого боку Мікело Фолетті зазначив, що підтримка у відновленні Миколаївщини з боку Щвейцарії є, і буде зростати й надалі.

 

«Ми будемо працювати над залученням необхідних ресурсів та інвестицій задля того, аби принести користь миколаївцям та покращити їх рівень життя», – додав мер міста Лугано.