Миколаїв збирає кошти на іменну снайперську гвинтівку в «Гвардію Помсти»

11:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаїв найближчим часом має приєднатись до народного проєкту «Гвардія Помсти». Розпочато збір на іменну снайперську гвинтівку міста.

Як зазначає один з ініціаторів проєкту волонтер Дмитро Батищев, Миколаїв стане 18-м містом України, громада якого збере кошти на основу сучасного снайперського комплексу – далекобійну гвинтівку “Рюгер” у 338 калібрі. Все інше обладнання, яке коштує дорожче, ніж сама зброя, планується придбати за рахунок всеукраїнських зборів, які на постійній основі проводить професор Юрій Чорноморець, в минулому – снайпер, сьогодні – військовий волонтер. Відомий у військовій та волонтерській спільноті тим, що передав на фронт вже понад 250 снайперських комплексів.

На фронті вже воюють снайперськи комплекси «Горлівка», «Ірпінь», «Генічеськ», «Буча», «Гостомель», «Покровськ», «Дніпро», «Запоріжжя», «Київ», «Покровськ-2» «Чернігів», «Маріуполь», «Одеса», «Харків», «Херсон», «Макарів», «Шостка», «Покровськ -3».

Чималу частину коштів вже зібрано  завдяки друзям міста. Час активно доєднатись і громаді. До речі, містяни Херсону та Одеси вже передали народні снайперські гвинтівки фронту. А на минулому тижні, незважаючи на те, що громада Бахмуту розкидана по всій Україні і світу, гвинтівка «Бахмут»  потрапила до рук снайпера 241-ї бригади.
Тож  долучитись можна тут і зараз. Не буває малих внесків. У кожного є, за кого і за що помститись ворогу. Влучить кожна гривня!

https://send.monobank.ua/jar/8K7bmEb2T6
Картка банки збору на снайперку «Миколаїв»  5375 4112 1418 7796