Музика та Миколаїв – назавжди!

11:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На радість поціновувачів класики відновлюються концерти Миколаївської обласної філармонії (директор Олександр Добровольський). Музиканти роблять свій посильний внесок у нашу спільну Перемогу!

9 вересня у захищеному приміщенні «Рок-Хати» успішно відбувся благодійний концерт струнного «АrsКвартету». У його складі – провідні музиканти знаменитого камерного оркестру «Ars Nova»! У програмі звучали як шедеври західної класики, так і найкращі твори українських композиторів. Усі пожертвування від глядачів пішли на потреби українських воїнів. Власне, цей виступ і відбувся, в тиші та безпеці – завдяки героям оборони Миколаєва.

На зміну інструментальному «ArsКвартету» – 11 вересня у захищеному приміщенні Миколаївського академічного художнього драматичного театру виступив блискучий склад солістів філармонії: заслужений артист України Олександр Сичов, Ольга Сторожук, Ірина Азімова, Тетяна Урсанова та Геннадий Шульгін. Прекрасна пісенна програма була присвячена Дню міста Миколаєва.

Затишний зал сподобався аматорам високого вокального мистецтва. Раніше його вже успішно випробували артисти театру. Глядачі відзначили зручні крісла, достатню вентиляцію та добре виставлений звук. За словами директора – художнього керівника театру, заслуженого діяча мистецтв України Артема Свистуна – тепер тут регулярно відбуватимуться вистави театру та концерти філармонії. Це явна ознака, що Миколаїв вистоє, і культурне життя міста налагодиться!

                             Ігор Єрмолаєв. Фото автора.