Молодь каже наркотикам «НІ»: у Миколаєві пройшла соціальна акція

18:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві управління молодіжної політики міської ради та ГО Наркологічний центр «Друге дихання» проведели спільну акцію «Молодь каже наркотикам «НІ»».

Під час заходу активна молодь міста замальовувала номери та назви телеграм каналів, що займаються продажем заборонених речовин. Замість них з’явилися патріотичні та надихаючі написи: «Все буде Україна», «Мрій», «Кохай».

«Наша громадська організація досить часто стикається з наслідками вживання заборонених речовин як серед молоді, так і серед старшого покоління жителів Миколаєва. Тож ми розуміємо важливість проведення просвітницьких та превентивних заходів. Від імені нашої організації хочу висловити вдячність молоді міста та управлінню молодіжної політики, які підтримали нашу ініціативу», – сказав керівник ГО «Друге дихання» Анатолій Кухаренко.

Головна мета акції – залучити молоді міста до активних дій у боротьбі з поширенням наркотичних засобів.

«Реалізація національної стратегії молодіжної політики передбачає підтримку розвитку молоді у багатьох сферах. Ми вже займаємось психоемоційною та академічною підтримкою молоді, проте не забуваємо про таку гостру проблему, як зловживання заборонених речовин. Завдяки цій акції ми просвітили молодь щодо наслідків нездорової поведінки, допомогли реалізувати волонтерські якості та, звісно, згуртували молодь міста навколо спільної мети. Наше управління пишається бути причетним до такої важливої соціальної акції», – зазначив начальник управління молодіжної політики Арсен Гаспарян.

До заходу також долучилися представники клубу змішаних бойових мистецтв ММА, патрульної поліції Миколаївської області, а також сектор ювенальної превенції Миколаївського районного управління поліції.