Молодь для молоді: у Миколаєві відбулися установчі збори Ради з питань молодіжної політики

20:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

27 лютого відбулися установчі збори Ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові. Подібні зібрання скликаються раз на два роки. 

На засідання завітав мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, аби привітати активну молодь міста з обраним шляхом.

“Ми вас сюди запросили, щоб ви працювали, як молодь – люди, які хочуть розвивати речі, що старшому поколінню здаються неймовірними або неможливими. Намагайтеся думати про те, що потрібно молоді, думати, як молодь. І пам’ятайте, що влада – це лише інструмент, завдяки якому ви можете зробити щось корисне. Вона не має бути вашою метою. Сьогоднішня наша задача – не чекати якогось рубежу, а налагоджувати процеси”, – привітав присутніх мер.

Згідно з порядком денним, збори обрали нового голову, його заступника,  секретаря та прессекретаря. Ними стали Дмитро Щоголев, Артем Кривцов, Максим Туз та Олександра Матюшенко відповідно. Також визначилися зі складом Ради, погодивши одноголосно включити до нього всіх присутніх у кількості 21 особи. Серед них 20 людей є представниками різних громадських організацій, студентського самоврядування та активної молоді міста та один –  співробітник управління молодіжної політики, що очолив посаду секретаря Ради.

“Ми на вас покладаємо великі надії. Дуже хочемо, щоб ви нам допомагали розвивати наше місто. На наше життя випала ця війна, але ми все ж маємо працювати, розвивати наше місто і жити далі. Дякую вам всім, що ви обрали активну позицію в житті і є зараз тут”, – завершив збори начальник управління молодіжної політики міської ради Арсен Гаспарян.