Міноборони про загрозу з Білорусі: РФ вирішить в останній момент

16:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ракетные комплексы, новости, Беларусь, ЕС, Литва, Польша, новости, Европа, ЗРК, С-300, Лукашенко, NEXTA,

У Міноборони заявили, що говорити про попередження про можливі напрями ударів Росії некоректно, оскільки противник ухвалює рішення в останній момент. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону.

За її словами, у контексті загрози ударів з північного напрямку некоректно говорити про попередження, оскільки на початку великої війни навіть російські військові до останнього не знали напрямів наступів.

Вона зазначила, що РФ мала кілька сценаріїв, а рішення приймаються в останній момент за обстановкою.

“Йде війна, може все, що завгодно. Генштаб каже, що ми готуємося до будь-яких сценаріїв. Війна в активній фазі, ми бачимо регулярні ракетні удари та іранські БПЛА”, — сказала Маляр.

Заступник міністра підкреслила, що в Білорусі з лютого йде імітація постійних військових навчань та перекидання військ.

“Ми максимально володіємо інформацією та готуємося до можливої оборони в усіх напрямках”, — резюмувала вона.

Мобілізація в Росії спрацювала – противник готує 200 000 нових солдатів і майже напевно знову спробує атакувати Київ, про це напередодні заявив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

Міністр оборони Олексій Резніков також говорив, що російські окупанти можуть створити ударне угруповання в Білорусі в січні-лютому 2023 року, яке складатиметься з мобілізованих.

Тим часом, за даними іноземної розвідки, у Путіна не можуть вирішити, чи варто проводити новий масштабний наступ в Україні взимку.