Мінкульт розробляє план впровадження англійської мови в кінотеатрах

13:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міністерство культури та інформаційної політики розробляє план впровадження англійської мови в кінотеатрах з урахуванням інтересів глядачів і кінотеатрального бізнесу.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Кореспондент.net, про це в ефірі телемарафону повідомив глава МКІП Олександр Ткаченко.

“У нас була дискусія з представниками кінотеатрів і дистриб’юторів. Ми зараз вимальовуємо собі варіанти, у який спосіб краще зробити так, щоб глядач був зацікавлений ходити на фільми англійською мовою, і бізнес кінотеатральної галузі не постраждав. Здається, ми знайшли один з варіантів. Ми його ще обговорюємо. Також будемо обговорювати з депутатами”, – сказав міністр.

За словами Ткаченка, у відомстві підготували план дій щодо популяризації англійської мови на виконання закону про українську мову, який містить “ефективні речі щодо популяризації української мови”. План незабаром опублікують для обговорення з громадськістю. 

Міністр додав, що англійська мова в Україні найбільш бажана до вивчення. Він навів дані соцопитувань, які свідчать, що 75% дорослих українців хотіли б, щоб їхні діти знали англійську.

Впровадження англійської мови в Україні відбуватиметься поступово, із залученням безплатних курсів та е-підтримки для навчання онлайн.