“Лише перемога України”: мер Будапешта після відвідин Бучі закликав угорців відкрити очі на російську агресію

17:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Глава столиці Угорщини Будапешта Гергей Карачонь відвідав Бучу. Після побаченого він закликав угорців розплющити очі на російську агресію. А тим, хто в неї досі не вірить, побажав приїхати до міст Київської області, де армія країни-агресора вчиняла звірячі військові злочини.

Корачонь приїхав до України разом із колегами із Праги, Варшави та Братислави. Він заявив, що Україна без жодних сумнівів має перемогти у війні, повідомляє Telex.

Мер Будапешта також відвідав військовий шпиталь у Києві та дитячу лікарню.

“Якщо хтось втратив моральний компас і не може побачити різниці між жертвою та агресором, якщо хтось забув, що пережили угорці у ХХ столітті – раджу приїхати сюди, до Бучі та до Києва, і подивитися у вічі тих, хто вижив. Тоді буде ясно, що у цій війні не просто дві країни воюють між собою, а зла сила намагається окупувати іншу країну”, – зазначив голова угорської столиці.

Також він заявив, що Угорщина не просто зобов’язана підтримати українців. Чиновник вважає, що це й у її інтересах. В іншому випадку, за словами Карачоня, доведеться думати, яка країна наступною стане жертвою агресії.

“Ця війна має закінчитися лише перемогою України та висновками з таких жахливих військових злочинів, як, наприклад, у Бучі”, – заявив він.