Китай пропонує “закінчити” війну в Україні “переговорами, а не зброєю”

10:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Війну в Україні краще закінчити шляхом переговорів, а не зброєю. Про це заявив заступник постійного представника Китаю при ООН Ґен Шуан на засіданні Ради безпеки ООН.

“Продовження постачання зброї на поле бою лише посилить ризик загострення кризи (так Китай називає війну в Україні – ред.) та не сприятиме охолодженню ситуації і досягненню припинення вогню для закінчення війни. Краще закінчити війну шляхом переговорів, ніж зброєю”, – запевняє чиновник.

Він закликав усі зацікавлені сторони активізувати дипломатичні зусилля для припинення вогню і бойових дій і стверджує, що його країна “не надала жодній зі сторін смертоносної зброї”.

Заступник постійного представника зазначив, що вони виступають за своєчасне скликання міжнародної конференції, схваленої Росією та Україною, з рівною участю всіх сторін, для обговорення всіх варіантів миру на справедливій основі.

“Ми готові забезпечити необхідні умови для проведення переговорів російською та українською сторонами і докласти невтомних зусиль для якнайшвидшого політичного врегулювання кризи”, – додав він.