Культурна програма. Які заходи заплановані у Миколаєві

13:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївські заклади культури  підготували заходи для дітей та дорослих. Містяни та переселенці можуть відвідати вистави миколаївських театрів, благодійний ярмарок на підтримку військових, презентації та майстер-класи.

Про це повідомляє Суспільне.

Миколаївський академічний художній драматичний театр

27 квітня о 17:00 в артцентрі театру відбудеться презентація соціального проєкту та книги Аліни Тітової “Знайомі з війною”, присвяченої подіям, які відбувалися в Україні від 24 лютого 2022 року. Вхід вільний;

27 квітня о 16:00 у театрі покажуть виставу “Проста українська скіфська баба”;

28 та 29 квітня о 16:00 відбудеться показ вистави “Кольори”;

28, 29 та 30 квітня о 17:00 у форматі “Сцена на сцені” буде показ вистави “Коли повертається дощ”.

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії

29 квітня на великій сцені театру відбудеться прем’єра вистави “Небезпечні фантазії” за п’єсою Луїджі Лунарі. Режисер — Олександр Іваненко. Повторний показ відбудеться 30 квітня;

29 та 30 квітня на малій сцені театру глядачам представлять ліричну комедію Річарда Баера “Звабити за 18 годин”. Режисер — Олег Мамикін.

Миколаївський академічний обласний театр ляльок

29 квітня об 11:00 актори театру покажуть виставу “Коза-дереза” у Центральній міській бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменко. Вистава призначена для дітей від 3-х років.

27 квітня о 12:00 відбудеться зустріч у Краєзнавчому клубі з Оленою Пономарьовою, старшим науковим співробітником відділу науково-експозиційної роботи Миколаївського обласного краєзнавчого музею. Тема розмови — “Меморіальні дошки Миколаєва. Яку пам’ять вони зберігають. Версії та здогадки”. Адреса: вул. Велика Морська, 92 — Обласна бібліотека для юнацтва”. Реєстрація обов’язкова.

Цього ж дня о 17:00 психологиня Наталія Захарова проведе арт-терапевтичне заняття. На занятті відвідувачки зніматимуть напругу за допомогою ізотерапії — малювання на м’ятому папері. Адреса: вул. Спаська 43/5 “Обласний центр соціальних служб”. Реєстрація обов’язкова.

28 квітня о 14:00 відбудеться заняття від патрульної поліції “Домедична допомога”. Адреса: вул. Велика Морська, 92 — Обласна бібліотека для юнацтва. Реєстрація обов’язкова.

30 квітня о 12:00 відбудеться майстер-клас “Основи крою одягу”. Адреса: вул. Спаська 43/5 “Обласний центр соціальних служб”. Реєстрація обов’язкова.

Благодійна акція на підтримку 36 ОБрМП

29 квітня о 13:00 у Каштановому сквері відбудеться благодійна акція на підтримку 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

У програмі акції благодійний ярмарок з виробами ручної роботи, вироби родин військовополонених, які боронили Маріуполь, історії захисників Маріуполя та Миколаєва.