Куди звертатися за допомогою, якщо ваш будинок постраждав через обстріли російських терористів

11:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Якщо ваш будинок постраждав через обстріли російських терористів, для проведення комісійного обстеження звертайтеся до управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Херсонське шосе, 48/8 або ж на офіційну електронну адресу dabimk@mkrada.gov.ua. Контактний номер телефону: (0512)-53-31-18.

Про це пише сайт Миколаївської міської ради.

Згідно з рішенням виконкому міської ради від 07.03.2023 управління визначено уповноваженим органом за організацію обстежень об’єктів у місті Миколаєві, пошкоджених внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, пов’язаної з військовою агресією російської федерації проти України.

Повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф проти України також повинно бути заповнено на офіційному порталі ДІЯ.

Звертаємо вашу увагу! Департамент житлово-комунального господарства міської ради може надати необхідний обсяг матеріалів для того, щоби швидше ліквідувати пошкодження. Для отримання допомоги зверніться до департаменту за адресою: вулиця Адмірала Макарова, 7 або до управляючої компанії, яка обслуговує будинок.

Якщо немає можливості самостійно виконати відновлювальні роботи, комунальники допоможуть.