Концерт пам’яті Квітки Цiсик. Цього року їй мало б виповнитися 70 років

19:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська обласна філармонія (директор Олександр Добровольський) щороку організовує концерт-присвяту талановитій співачці, яка прославила українську музику на весь світ! Співачцi, яка не жила в Україні, була тут лише один раз – але завжди згадувала про своє українське коріння, відчувала себе українкою, прагнула сюди душею і співала серцем…
8 квітня в обласному Палаці культури незабутні мелодії Квітки у виконанні ансамблю народних інструментів «Узори» (керівник – заслужений артист України Іван Обревко) отримали нове яскраве дихання! Як і сама Квітка, її пісні не голосом, а душею співали Вікторія Осадча, Денис Місанчук, Ольга Сторожук, Геннадій Шульгін, а також молода дебютантка Лілія Колісниченко. Ведучий Сергій Гололобов розповів глядачам про непросту життя та творчість Квітослави-Орисі Цiсик.
Вона дуже любила та співала українські пісні: «Два кольори», “Коханий»,«Пісня про рушник»,«Черемшина», “Тече річка», «Я піду в далекі гори»,  «Ой не світи, місяченьку», «Гандзя», «І шумить, і гуде», «Стоїть гора високая» та інш.
Квітка Цісик (англ. Kvitka Cisyk, також Kacey Cisyk від ініціалів К. С. (4 квітня 1953, Квінз, Нью-Йорк — 29 березня 1998, Мангеттен, Нью-Йорк) — американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна та блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень. Пісня «You Light Up My Life», яку вона виконала для однойменного фільму, отримала 1978 року «Оскар» і «Золотий глобус» у категорії «Найкраща пісня до фільму», а також номінувалася на нагороду «Греммі» в категорії «Пісня року».
Фото Игоря Ермолаева