Компанія PepsiСo разом з іншими великими підприємствами Миколаївщини поновлюють виробництво, — Кім

21:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Великі підприємства Миколаївської області поновлюють своє виробництво. Зокрема на території області відновлять свою роботу два комплекси компанії PepsiСo з виробництва чипсів, соків та напоїв.

Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в інтерв’ю «Фабриці новин», пишуть “НикВести”.

Як відомо, після повномасштабного вторгнення та під час обстрілів міста російськими військами виробничі потужності компанії PepsiСo зазнали суттєвих пошкоджень.

— Два заводи компанії, які знаходяться в Миколаївській області та виробляли до війни соки, напої та снеки, й дотепер не працюють через необхідність проведення відновлювальних робіт та високі безпекові ризики для співробітників, – розповіла в грудні в інтерв’ю НВ керівник відділу корпоративних комунікацій PepsiCo в Україні Аліна Матківська.

За словами голови Миколаївської ОВА, окрім компанії PepsiСo свою роботу планують поновити ще декілька великих підприємств області.

— Наприклад, компанія PepsiСo зараз поновлює виробництво на своєму заводі. Ще декілька великих підприємств намагаються це робити, – сказав він.

Віталій Кім зазначив, що найважче процес відновлення роботи проходить саме для аграрних підприємств, через велику кількість замінованих територій. За його словами, 12 найбільших агропідприємств Миколаївщини було знищено. Тому вони перенесли свої потужності на безпечні території та поки не готові повернутися.

— Є певні умови, що вони не можуть перебороти. Наприклад, вони готові розгорнути своє підприємство, але їх поля заміновані чи залишків вибухових настільки, що туди страшно підходити. Тобто, вони можуть, але немає умов – це перше. Друге, це те, що 12 найбільших агропідприємств у нас знищені. Деякі підприємства займалися релокацією, вони перенесли свої потужності, витратили на це час, наприклад три місяці, і гроші. Їм важко зараз так швидко повернутися сюди, вони чекають, коли тут буде безпечніше,  в першу чергу через розмінування. Тобто, з точки зору обстрілів зараз все на багато краще і ніхто не переймається, але з точки зору розмінування територій все ще дуже небезпечно і погано, – резюмував Кім.