“Гуманітарка” для братів наших менших

15:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Чернігівці зібрали пів тонни корму та ліки для тварин з Миколаєва за один благодійний концерт. Про це розповіли кореспонденти «Суспільного».

Чернігівський співак та волонтер Ігор Хонін влаштовував концерт від свого благодійного фонду «Диво сьогодні», аби зібрати допомогу для миколаївського Центру захисту тварин.

— За два дні до концерту я оголосив про те, що буде збір коштів на поїздку. Нам вистачило на те, щоб перекрити паливо і ще вистачило на те, аби замовити для 119-ї бригади тероборони домкрат, — розповів Ігор Хонін, який після закінчення збору відвіз всі продукти та ліки до притулку у Миколаєві.

Нагадаємо, що співробітники миколаївського КП «Центр захисту тварин» врятували понад 100 собак та 30 котів, які опинилися в зоні стихійного лиха, спричиненого підривом греблі Каховської ГЕС.

Всі врятовані тварини були доставлені до тимчасового притулку КП «Центр захисту тварин». Однак на підприємстві виникла проблема зі забезпеченням місця для перетримки всіх врятованих тварин. З цієї причини команда звернулася до інших міст та місцевих громад з проханням про допомогу у прийняті тварин під опіку.

На фото: Миколаївці рятують менших братів; Ігор Хонін на одному з своїх благодійних концертів.