Глави фракцій та груп ВР 13 лютого зустрінуться з представниками силових відомств у закритому режимі, – Порошенко

17:09

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Порошенко, новини, Україна, ВР, парламент, Міноборони, МВС, СБУ, ДПСУ, ДСНС, Глави фракція, силовики, Порошенко, новости, Украина, ВР, парламент, Минобороны, МВД, СБУ, ГПСУ, ГСЧС, Главы фракция, силовики,

Керівники фракцій та груп Верховної Ради у неділю проведуть закрите засідання із керівництвом силових структур. Про це заявив лідер партії «Європейська солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко, повідомляє «Цензор.НЕТ».

– Завтра, попередньо о 16:00, відбудеться закрите засідання керівників фракцій та груп та представників груп … з представниками силового блоку – це міністр оборони, міністр внутрішніх справ, керівник Служби безпеки, керівництво розвідок і військової та зовнішньої розвідки. .. Національного банку, Міністерства фінансів, – повідомив Порошенко журналістам у суботу після наради представників фракцій та груп у спікера парламенту Руслана Стефанчука.

Він зазначив, що учасники сьогоднішньої зустрічі пропонували запросити на нараду ще прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

– Ми дуже сподіваємось, що завтра всі ці керівні особи обговорять з парламентом нашу ефективну співпрацю щодо підвищення обороноздатності держави, – наголосив Порошенко.