Фейгін: у разі вторгнення з боку Білорусі у резиденцію Лукашенка вже може “прилетіти”

16:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Александр Лукашенко

Президент Росії Володимир Путін “уламує” Олександра Лукашенка, який перебуває при владі в Білорусі з 1994 року, скерувати білоруські війська на війну проти України. Таку думку російський юрист, блогер Марк Фейгін висловив в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону.

“Путін уламує Лукашенка, щоб у цьому взяти участь. У цьому в мене сумнівів немає. Це видно з його суперечливих заяв. Один день так, інший – так. Ви ж із ним зустрічалися – розумієте, як він поводиться. Вам він узагалі антипутінське інтерв’ю дав за кілька днів до… Тобто ми розуміємо, що це за людина. Він до останнього вивертатиметься, до останнього уникатиме безпосередньої участі в кампанії, у поході на Київ”, – сказав юрист.

“Питання місця Лукашенка. Навіть якщо армія Білорусі не братиме участі в цьому поході, це вже з рук не зійде. Двічі пустити, отже… І Бучею закінчилося, і Бородянкою. Дозволити ще раз щось навіть віддалено схоже – ракети і дрони можуть прилетіти й у резиденцію Лукашенка, я думаю. Чого б тоді залишатися осторонь Польщі, Литві? Адже війська прямують саме до Білорусі”, – пояснив юрист.

Він вважає, що Лукашенко боїться наслідків за участь у вторгненні в Україну.

“Йому вигідніше зараз сказати: “У мене іноземні війська, російські. Я намагався. Те, що стосується білоруських з’єднань, – вони не беруть участі”. Кого влаштує це пояснення? По-моєму, нікого”, – зазначив Фейгін.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/fejgin-jakshcho-lukashenko-vdruge-pustit-rosijsku-armiju-na-kijiv-cherez-svij-kordon-do-jogo-rezidentsiji-mozhe-priletiti-raketa-chi-dron-1632346.html