Епіфаній зустрівся із Вселенським патріархом

12:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Єпіфаній та Вселенський Патріарх

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній розпочав візит до Вселенського патріархату. Про це повідомила прес-служба ПЦУ.

“Після завершення візиту до Риму розпочався візит Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Епіфанія у Вселенський Патріархат (Стамбул, Туреччина). Предстоятеля супроводжує архієпископ Чернігівський Євстратій”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні предстоятель ПЦУ був присутній на заході, присвяченому міжнародному дню пам’яті Голокосту, який відбувся в Італійському культурному інституті в Стамбулі. У заході взяли участь Вселенський патріарх Варфоломій, старець-митрополит Халкідонський Еммануїл, посли Італії, Австрії та Святого Престолу, головний рабин Туреччини та представники єврейської громади країни.

У прес-службі ПЦУ повідомляють, що Епіфаній візьме участь у богослужінні на честь перенесення мощів святителя Іоанна Золотоуста, яке відбудеться у Патріаршому храмі святого Георгія на Фанарі, а також проведе офіційну зустріч із Всесвятішим Вселенським Патріархом Варфоломієм.