Двох жителів Снігурівки підозрюють у колаборантстві

14:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

«Николаевоблтеплоэнерго», Николаев, тарифы, долги, тепло, суд, иск, штраф, задолженность, коммунальные услуги, ЖКХ

43-річному чоловіку та 59-річній жінці – мешканцям Снігурівки заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності. Підозрюваних планують оголосити в розшук.

Про це повідомляє прокуратура Миколаївської області.

Директор підприємства та бухгалтерка — такі посади, за версією слідства, погодилися очолити підозрювані у псевдооргані окупаційної влади “Муніципальне унітарне підприємство “Снігурівський комунальник”.

Підозрюваний приймав на роботу працівників, встановлював графік роботи, проводив наради, надавав вказівки підпорядкованим працівникам щодо надання допомоги представникам збройних сил РФ у створенні барикад та перешкод у вигляді траншей та окопів, здійснення ремонту військової техніки росіян, а також розпоряджався комунальним майном.

Бухгалтерка контролювала підготовку документів нарахування виплат заробітної плати та видачі грошей працівникам підприємства в рублях, формувала та передавала звітність.

Чоловіку та жінці заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності. Станом на 10 лютого готуються необхідні процесуальні документи для оголошення підозрюваних у розшук та подальшого здійснення спеціального досудового розслідування. Обом загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.