Для чого вам потрібне туристичне страхування

14:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Більшість з нас є оптимістами та завжди сподівається, що запланована подорож пройде весело та без непередбачуваних ситуацій. Проте так трапляється не завжди. Чи готові ви витратити кошти, що тяжко зароблялися та відкладалися, на дорогу закордонну медицину чи екстрену репатріацію у разі необхідності? Чеки європейських лікарень можуть стати неприємною несподіванкою навіть для доволі заможних людей. Саме тому туристичне страхування рекомендоване для всіх, хто хоче побачити світ.

Скільки буде коштувати туристична страховка

 Туристичне страхування коштує по-різному. Вартість полісу залежить від кількох суттєвих факторів:

  • напрямок подорожі та її тривалість;
  • вік подорожуючих;
  • стан здоров’я та існуючі захворювання;
  • спосіб відпочинку та рівень активності.

Не варто намагатися приховати справжні обставини поїздки для того, щоб зменшити вартість страхового договору. Наприклад, якщо ви задекларуєте ділову поїздку до Швейцарії та травмуєте ногу під час катання на сноуборді на місцевому гірськолижному курорті, не варто очікувати на компенсацію збитків.

Чи буде дійсна туристична страховка при занятті екстремальним спортом

Якщо ви плануєте більш авантюрний відпочинок, вам, можливо, доведеться заплатити за підвищеним тарифом, щоб збільшити розмір страхового покриття поліса відповідно до рівня ризиків. У деяких випадках навіть доводиться шукати спеціалізовану страхову компанію, яка покриває більш екстремальні види активності.

Уважно перевірте деталі полісу, якщо ви збираєтеся займатися спортом під час закордонної подорожі. Спортивне покриття може відрізнятися залежно від страхової компанії. Саме тому варто обов’язково звертати увагу на те, які умови фігурують (або є відсутніми) у стандартних полісах. Це особливо важливо для зимових та водних видів спорту. Знову ж таки, вам може знадобитися додаткове покриття або спеціальна страховка, якщо обрана вами активність не покривається.

Саме тому радимо обов’язково отримувати консультації у співробітників страхових компаній перед тим, як купити поліс, та не приховувати заплановану діяльність за кордоном. Це дозволить дійсно убезпечити себе фінансово при настанні страхової події, а не просто платити кошти за послуги, які так і не будуть надані через невідповідність випадку умовам договору.