Депутатам Миколаївської міської ради презентували роботу над майстер-планом

12:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

9 червня міжнародна архітектурна компанія One Works презентувала депутатам Миколаївської міськради роботу над майстер-планом Миколаєва. До участі в онлайн-конференції долучилися міський голова Олександр Сєнкевич, представники виконавчих органів міськради, а також іноземні експерти та науковці, задіяні в підготовці майстер-плану.

Нагадаємо, проєкт реалізується під егідою Європейської економічної комісії ООН із 2022 року. Миколаїв та Харків стали пілотними містами, для яких розробляють перспективні плани відновлення після війни. Проєкт для Миколаєва опрацьовує команда міжнародної архітектурної компанії One Works, штаб-квартира якої розташована в Мілані.

До складу технічної робочої групи увійшли представники успішних іноземних компаній із транспортного та ландшафтного планування, науковці знаних італійських вишів. Під час онлайн-конференції вони розповіли, за якими напрямки проєкту працюватимуть та що отримає місто в результаті.

Програмна менеджерка компанії One Works Ана Паес зауважила, що всі питання щодо планування міського простору мають вирішуватись за безпосередньої участі жителів Миколаєва.

«Ми розуміємо, що українці переживають непрості часи, однак пропонуємо вже тепер почати думати, яким стане місто після війни. Для того, щоб знати думку громади про кожен напрямок нашої роботи, про всі пілотні проєкти, які ми створюємо для Миколаєва, будемо використовувати інтерактивні цифрові інструменти», — каже Ана Паес.

Фахівці створять онлайн-платформу, де кожен охочий зможе висловити свої пропозиції, відреагувати на проєкти, таким чином, вплинути на те, яким стане наше місто в майбутньому.

Переглянути запис онлайн-зустрічі можна за посиланнями: