Британія розглядає “всі варіанти” відповіді у разі підтвердження хіматаки рашистів у Маріуполі

11:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Британія, війна, Україна, рф, Маріуполь, Азов, Азовсталь, хімічна зброя,

Міністр збройних сил Британії Джеймс Хіппі після повідомлень про хімічну атаку в Маріуполі заявив, що країна розглядає «всі варіанти» відповіді, якщо інформація про це підтвердиться, пише «Європейська правда» з посиланням на Sky News.

 – путін повинен знати, що на столі є всі можливі варіанти щодо того, як відповість Захід – сказав він.

За його словами, поки британський уряд «не зміг перевірити» інформацію про застосування хімічної зброї.

 – Важливо визнати, що ці речі можуть бути використані різними способами: від сльозогінного газу, який є засобом проти масових заворушень, до абсолютно руйнівних систем смертельної хімічної зброї, – зазначив Хіппі. – Я також думаю, що важливо чітко усвідомлювати, що є деякі речі, які виходять за всі рамки, застосування хімічної зброї отримає відповідь, і є різні варіанти того, якою може бути ця відповідь – додав він.

Міністр також високо оцінив українські збройні сили в Маріуполі за їх «дивовижний героїзм» на тлі війни з росією.

  – Я просто думаю, що вони дивовижні люди, і вони втілюють все, чим ми захоплювалися в українських збройних силах за останні шість тижнів – заявив він.

Нагадаємо, у понеділок в полку «Азов» повідомили, що окупанти застосували хімічну зброю над заводом «Азовсталь», який утримують українські захисники. Володимир Зеленський нагадав, що світові лідери обіцяли швидше і жорсткіше реагувати, якщо рф застосує в Україні хімічну зброю.