Боррель приїхав до Києва

9:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель сьогодні, 6 лютого приїхав до Києва. Раніше він анонсував свій візит.

“Верховний представник Європейського Союзу із зовнішньої політики Жозеп Боррель прибув цього вівторка до столиці України – Києва”, – написало ABC News.

Зазначено, що дипломат під час візиту підтвердить довгострокову військову підтримку України з боку міжнародної спільноти.

Окрім Боррелля до української столиці прибув і його спеціальний радник, дипломат Заїкі Лайді.

Перед поїздкою до України глава європейської дипломатії зупинявся в Польщі, де обговорив “всі форми підтримки” Києва. Про це він розповів на спільній з міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.

Йдеться, зокрема, про військову, фінансову, відновлювальну, а також заходи проти РФ та використання її заморожених активів.

Окрім цього Боррель нагадав, що ЄС має і надалі підтримувати Україну всіма можливими засобами, зокрема шляхом подальшого нарощування постачання боєприпасів.

Зокрема, він висловив думку, що припинення постачання Європейським Союзом озброєння іншим країнам є найефективнішим способом збільшити постачання боєприпасів Києву.