Біткоїн подешевшав до рекордної за рік позначки

18:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Біткоїн, новини, Bitcoin, Биткоин, новости, Bitcoin,

Криптовалюта Bitcoin 21 січня впала до 38 536 доларів – це найнижче значення з початку серпня 2021 року, передають «Українські новини».

Найстрімкіше падіння спостерігалося в ніч з 20 на 21 січня. Разом із біткоіном дешевшали й інші криптовалюти. Ethereum торгується на ринку на рівні 2900 доларів (-7,6%), також знизилися котирування Binance Coin, Cardano, Solano та інших.

Але є криптовалюти, що на ринку зміцнилися. Третя найбільша цифрова валюта ринку Tether зросла на 0,6%, а USD Coin – на 0,9%.

Як повідомлялося, раніше курс першої та найбільшої за вартістю криптовалюти Bitcoin (BTC) знизився на майже 5% до 41 008 доларів. Подібної ціни ринок не бачив із вересня 2021 року. Причиною цього стала публікація протоколів Федеральної резервної системи США та події у Казахстані.

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що більше половини всіх центральних банків світу вивчають випуск цифрових валют.

Також раніше центральний банк Китаю опублікував повідомлення про те, що всі криптоактиви на території країни більше не є законно прийнятими валютами і не можуть брати участь у обігу на ринку.