Бібліотека запрошує до знайомства з новою книгою “Птахи Кінбурнської коси”

21:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека висловлює щиру подяку працівнику відділу заповідної справи та збереження біорізноманіття управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації Марині Романенко за сприяння у передачі до нашого фонду еколого-фауністичного довідника «Птахи Кінбурнської коси» (Миколаїв, 2023).
Автори – старший науковий співробітник РЛП «Кінбурнська коса» Костянтин Редінов та директор РЛП «Кінбурнська коса» у 1993-2023 рр. Зіновій Петрович.
Територія Кінбурнської коси з кінця лютого 2022 р. і дотепер знаходиться в окупації на лінії фронту. Протягом майже двох років унікальна природоохоронна територія зазнає впливів унаслідок численних артилерійських обстрілів, пересування важкої військової техніки, зведення фортифікаційних споруд, пожеж, забруднення земель, водойм та атмосферного повітря, затоплення, викликаних російською військовою агресією.
Довідник містить інформацію про 283 види птахів Кінбурнської коси, прилеглих акваторій та островів за результатами багаторічних спостережень. Також тут представлені розділи про історію досліджень, практичний досвід збереження птахів, оригінальні фотографії, історія заповідання коси та інша довідкова, науково-популярна інформація.
Це видання стане у нагоді науковцям, біологам, екологам, краєзнавцям, викладачам та студентам, усім, хто цікавиться екологією рідного краю. Запрошуємо завітати до бібліотеки та ознайомитися!