5 причин обрати Супрастин при алергії

22:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Імунна система досить швидко визначає, які речовини небезпечні для організму людини, а які не завдають шкоди. При цьому трапляються збої, у яких організм включає захисну реакцію при контакті з абсолютно нешкідливим матеріалом. Дана реакція може бути виражена у вигляді нежитю, задишки, сверблячки та інших симптомів. Назва цієї реакції – алергія. Сьогодні існує безліч засобів, які запобігають симптомам алергії, проте найбільший попит має Супрастін інструкція якого докладно пояснює показання до застосування та спосіб лікування.

Переваги Супрастину

Даний тип лікарських засобів належить до антигістамінних препаратів, які блокують вироблення гістаміну в організмі. Саме він виступає як каталізатор алергічної реакції. Говорячи про причини для вибору Супрастину як основних ліків проти алергії, варто зазначити:

 

  1.  Ефективність – він швидко всмоктується у шлунку і починає діяти вже через 15-20 хвилин після прийому.
  2. Тривала дія – ефект від прийому ліків зберігається протягом 4-6 годин.
  3. Безпека – на відміну від більшості антиалергенних препаратів, Супрастин характеризується мінімальною кількістю протипоказань, що робить його оптимальним вибором для більшості алергиків.
  4. Універсальність – ліки допомагають від більшості видів алергічних реакцій, включаючи набряки, риніт, свербіж, задишку, лущення та висипання.
  5. Доступність – вартість Супрастину знаходиться на доступному рівні, особливо в порівнянні з іншими антигістамінними засобами.

 

Випускається препарат у формі розчину для ін’єкцій та таблеток.

Від чого допомагає Супрастин?

Прийом антигістамінного засобу допоможе позбутися:

 

  • сверблячки та лущення шкіри;
  • алергічних захворювань, серед яких контактний дерматит, кон’юнктивіт, риніт, кропив’янка, аліментарна алергія, дермографізм;
  • алергічних реакцій, які викликані укусом комах;
  • алергій на лікарські препарати.

 

Купити Супрастин, а також інші антигістамінні засоби можна в аптеці «Бажаємо здоров’я». Ви також можете забронювати ліки онлайн та забрати їх у найближчій філії аптечної мережі.