17-річний Олексій Середа здобув другу медаль на оновленому Кубку світу зі стрибків у воду

9:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Український стрибун став срібним призером в останній день змагань.

Україна здобула другу медаль на першому етапі Кубка світу зі стрибків у воду. Її автором став 17-річний Олексій середа, що виборов “срібло” у стрибках з 10-метрової вишки.

В китайському Сіані завершується перший етап Кубка світу зі стрибків у воду. Перед заключним днем Україна мала одну медаль – у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Перший етап сезону на рівні Кубка світу Україна розпочала з медалей на старті змагань. Для “синьо-жовтих” бронзову нагороду у Сіані здобула пара Олексія Середи та Кірілла Болюха, яка фінішувала третьою у чоловічих синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

У останній змагальний день етапу Кубка світу зі стрибків у воду Україна претендувала на медалі у стрибках з 10-метрової вишки. У цьому виді “синьо-жовтих” представляв Олексій Середа, який у цій дисципліні став чемпіоном Європи у 2022 році.

До фіналу змагань Середа пройшов з другим результатом у кваліфікації. Український стрибун у воду здобув за шість спроб отримав 502.65 бала, поступившись лише Хао Янгу.

У фіналі стрибків з 10-метрової вишки Олексій Середа увійшов до топ-2 після першої спроби, відстаючи від китайського стрибуна Хао Янга на 4.8 бала. У наступних спробах Янг покращував свій результат, завершивши виступи у фіналі на першому мічці з результатом 574.40 бала.

Фінальний стрибок Середа виконав з найкращим результатом у фіналі на 97.20 бала, отримавши від суддів дві оцінки у 9.5 бала, та в підсумку набрав 518.30 бала. Цієї суми вистачило, щоб втримати друге місце та вибороти “срібло”Для українського стрибуна ця медаль стала другою на етапі Кубка світу зі стрибків у воду. Третє місце посів японець Рікуто Тамаї з результатом 433.80 бала.