Вистава «Катерина» отримала “Гран-прі” на міжнародному конкурсі

20:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Чудова новина! Наша прем’єрна вистава «Катерина» взяла участь у Міжнародному проекті-конкурсі «Тарас Шевченко єднає народи» і отримала “Гран-прі” у номінації «Свою Україну любіть»! Вітаємо усіх учасників і постановників вистави! Про добру новину розповіли на сайті Миколаївського академічного художнього драматичного театру.

«Тарас Шевченко єднає народи» – міжнародний проект-конкурс, на меті якого – входження України до світового інформаційного простору завдяки творчості величної постаті Тараса Шевченка, привернення уваги світової спільноти до сучасних проблем України.
Проект-конкурс започаткований у 2016 році Міжнародною Лігою «Матері і сестри – молоді України» на чолі з Послом Миру, народною артисткою України Галиною Яблонською за підтримки Національної Ради жінок України, Міністерства культури України, Товариства «Знання» України. Є виявом культурної дипломатії та діє на перманентній основі.
Щорічно проектом-конкурсом відзначається від 70 до 100 кращих творчих доробків, що подані на конкурс. За час свого існування проект об’єднав близько 1,5 тис. осіб – учасників з 61 країни світу та республік, які виборюють свою незалежність.