«Вечорка» – гарний презент для друзів

18:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вчора ми забрали з типографії перший у цьому році тираж друкованої газети «Вечірній Миколаїв», а сьогодні проїхали містом, щоб вручити свіжі номери нашим друзям.

Серед щасливчиків, які отримали унікальний презентаційний номер (однозначно він увійде в історію Миколаєва і з часом стане раритетом), були мерія і ОВА, адміністрації районів, департамент ЖКГ і департамент соцзахисту, підприємства «Нібулон», Миколаївелектротранс, спілка ветеранів, бібліотеки та музеї, осередок художників, зоопарк та інші.

З цими установами газета співпрацювала протягом десятків років, тому друзі дуже тепло зустріли презент – 8 свіжих паперових шпальт видання про життя Миколаєва і миколаївців.

Нам дякували. За нас раділи. Ми почули чимало добрих слів у свою адресу, бо городяни завжди любили «Вечорку», і останнім часом її дійсно недоставало місту – саме міської газети, звідки можна було б дізнаватись саме міські новини.

«Вона пахне друкарською фарбою… давно забутий запах»… – «вечорківці» навіть здивувались, почувши від друзів такі слова. В них лунала туга за мирним життям, за паперовою газетою, за улюбленим виданням, яке сьогодні уособлює безхмарне минуле нашого міста і дає надію на майбутнє.

Відкриємо секрет: отримати нашу газету безкоштовно зможе кожний миколаївець, який прийде у дитяче містечко «Казка» 25 травня на святковий захід, присвячений дню народження «Казки».