У січні – травні 2023 р. до бюджетів всіх рівнів на Миколаївщині надійшло 54,6 млн грн. акцизного податку із вітчизняних підакцизних товарів

11:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Водка, чеснок, коронавирус, народные средства

У січні – травні 2023 року до бюджетів всіх рівнів в Миколаївській області надійшло акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів у сумі 54,6 млн гривень. Зокрема, до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 54,0 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольних напоїв. 

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Миколаївській області.

Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження акцизного податку з роздрібного продажу алкогольних напоїв до місцевих бюджетів збільшились на 4,0 млн гривень.

Суб’єкти господарювання щомісячно сплачують п’ятивідсотковий акцизний податок з реалізації алкогольних напоїв у роздріб, маючи відповідні ліцензії. Платіж повністю зараховується до бюджету тієї територіальної громади, де здійснюється торгівля.

Податківці Миколаївщини висловлють подяку всім платникам акцизного податку, які працюють легально та забезпечують регіон бюджетними надходженнями.