У Миколаївському районі перейменували провулок на честь загиблого на війні ветерана МВС Володимира Саміцького

16:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Усе своє життя Володимир Петрович Саміцький боровся зі злочинністю. Свою трудову діяльність у системі органів внутрішніх справ почав у 1992 році та упродовж 35 років пройшов шлях від міліціонера охорони об’єктів при Снігурівському районному відділу внутрішніх справ до начальника райвідділу поліції. 2017 року полковник поліції звільнився зі служби за станом здоров’я.

З 2014 року Володимир Саміцький неодноразово брав участь у проведенні Антитерористичної операції на Сході України, десятки разів заохочувався за вагомі досягнення у службі.

Правоохоронець завжди був на стороні добра і справедливості. Саме тому з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України не зумів залишатись осторонь. Володимир Петрович добровільно увійшов до складу територіальної оборони Миколаєва та пішов служити розвідником розвідувального взводу. Разом із побратимами Володимир Саміцький боронив від ворога Херсонщину.

Під час виконання бойового завдання на південному напрямку у червні 2023 року, коли ворог намагався витіснити наших захисників з Дніпровських островів, Володимир Петрович вступив у бій першим, прикривши відхід товаришів, чим врятував їхні життя.

Позивний «Гром» до останнього, залишаючись вірним присязі, з честю виконав свій обов’язок. 6 червня 2023 року під час виконання бойового завдання Володимир Саміцький загинув.

Для увіковічення пам’яті героїчно загиблого ветерана МВС за ініціативи колег-поліцейських та підтримки громади рішенням Міністерства юстиції України від 5 квітня 2024 року провулок Скляра, що у Миколаївському районі Нечаянської сільської ради, було перейменовано на провулок Володимира Саміцького.

Герої живуть стільки, скільки живе пам’ять про них. Пам’ять про Володимира Саміцького житиме у наших серцях.

Відділ поліції Миколаївської області.