У Миколаєві встановили нові світлофори, оновлюють дорожні знаки та розмітку

10:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

#МиколаївЗаРік_2023

Комунальні служби міста дбають про безпеку для водіїв та пішоходів. Поліпшенням умов дорожнього руху опікуються працівники Спеціалізованого монтажно-експлуатаційного підприємства.

За рік в Миколаєві встановили 64 нові світлофори. Реконструювали 7 світлофорних об’єктів. На 8 – встановили нові пристрої звукового сповіщення. Крім того, виконували поточне технічне обслуговування.

На 7 світлофорних об’єктах встановлено джерела безперебійного живлення. Нині фахівці монтують для них сонячні панелі. Світлофори розташовані на перехрестях із найбільш жвавим рухом. Навіть у випадку відключення електроенергії зможуть працювати в автономному режимі протягом 12 годин.

У місті продовжують встановлювати нові дорожні знаки. Цьогоріч встановили або замінили понад 2 тис. 800 знаків.
У небезпечних для переходу проїзної частини місцях встановлюють направляючі пішохідні огородження. Змонтовано понад 5 тис. погонних метрів огорожі.

Встановили та відновили 10 погонних метрів засобів заспокоєння руху «Лежачий поліцейський».

Встановили 260 болардів – вуличних стовпчиків, що відгороджують пішохідні зони та тротуари від автомобілів
Комунальники оновили 38 тис. 485 кв. метрів дорожньої розмітки.

Нині фахівці КСМЕП виконують роботи для організації реверсивного руху Південнобузьким мостом: вже проклали 3,7 тис. метрів кабелю, 2,3 тис. метрів тросу. Будуть встановлені й світлофори.

Також триває влаштування металевих бар’єрних огороджень (колесовідбій) по проспекту Богоявленському, від ТЦ «Таврія В» до вул. Гагаріна. Майже тисяча погонних метрів вже встановлена.