МіГ, три Су-шки, С-400 і не лише: стали відомі втрати окупантів внаслідок удару по аеродрому “Бельбек” у Севастополі

11:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В ніч на 15 травня у тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи в районі аеродрому “Бельбек” під Севастополем. По ворожому летовищі було завдано ракетного удару, який дав гарний результат – окупанти втратили зенітно-ракетні комплекси, радар, пальне, літаки та особовий склад.

Про це повідомив автор Telegram-каналі “Досье шпиона”. За його даними, аеродром був атакований 10 балістичними ракетами ATACMS.

“Варто зазначити, що команду про виявлення цілей було подано за дві хвилини до безпосереднього удару”, – йдеться в повідомленні.

Попри заяви окупантів, що російська ППО нібито позбивала всі ракети, “Атакамси” досягли своєї цілі та завдали значних втрат ворогу.

Так, було знищено склад паливо-мастильних матеріалів аеродрому, дві ПУ ЗРК С-400, радар “92Н6Е”. А також пошкоджено чотири ворожі літаки: один МіГ-31 та три МІГ-27.

Крім цього, ліквідовано 7 окупантів із підрозділів 27-ї змішаної авіаційної дивізії (в/ч 46434, Севастополь) та 31-ї дивізії ППО (в/ч 03121, Севастополь). Ще 12 отримали поранення різного ступеня тяжкості.