“Довгоочікуваний вантаж від колег”: до Миколаївського зоопарку доставили гуманітарну допомогу з Європи

12:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївський зоопарк отримав від зоопарків Європи корми для різних видів тварин. Організувала придбання та доставку вантажу до Миколаєва Європейська асоціація зоопарків та акваріумів (EAZA).

Про це  Суспільному розповів заступник директора Миколаївського зоопарку Юрій Кириченко.

Вантаж прибув до Миколаєва 14 травня 2024 року, говорить Юрій Кириченко.

“Довгоочікуваний вантаж від наших колег, тому що чекали з кінця 2023 року. Ми надіслали нашу потребу у кормах колегам з Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. І також це зробив Харківський зоопарк. EAZA оголосила збір, корма були для нас зібрані. Всю логістику відстежили, були перемовини, як до нас все привезти. І ось зараз отримали”, — сказав Юрій Кириченко.

Зі слів заступника директора закладу, до Миколаєва на вантажівці доставили 16 піддонів з сублімованими кормами для різних видів тварин. Вага одного пакету 10 кілограмів.

“Було розвантажено 11,5 тонн кормів на суму 17 870,79 євро. Це корми для фламінго, папуг, страусів, рогатих воронів, слонів, жирафів, кенгуру, зебр, травоїдних, овець, черепах, ставкових риб, мишей та щурів”, — повідомили у зоопарку.

“На який термін цей вантаж зможе задовольнити потреби у харчуванні, важко сказати, підрахуємо. Але точно надасть можливість більш-менш відчувати себе впевнено. Загалом для утримання колекції тварин у нас різноманітні корми: м’ясо, овочі, фрукти тощо”, — каже Юрій Кириченко.

За словами директора комунальної установи “Миколаївський зоопарк” Володимира Топчого, загальна вартість годівлі тварин на рік становить 120 мільйонів гривень. У звіринці проживають понад 400 видів тварин.